Wellness pobyt Deluxe

Wellness pobyt Deluxe

Máme pro Vás novinku v podobě Wellness pobytu Exclusive pro páry i pro dámskou či pánskou jízdu. Užijte si své volné chvíle v Rekreačním centru Sepetná v Penzionu roku 2014. Vyberte si, Pure Fiji unikátní exotický rituál, čokoládovou olejovou masáž nebo tichomořský rituál teplými měšci s kosmetikou Pure Fiji a to není vše! Čeká na Vás chutné jídlo a mnoho dalšího rozmazlování.


  • ubytovaní v malém apartmá od 2 osob nebo komfortní velké apartmá chaty Měsíček*** od 3 osob (pro rezervaci velkého apartmá nás prosím kontaktujte na tlf č.: 603 852 100, 558 682 282 nebo emailem: slunicko@sepetna.cz)
  • snídaně servírovaná na apartmá přímo do lůžka nebo snídaně v restauraci penzionu (cca 50 m od chaty)
  • 1x servírovaná večeře o třech chodech dle Vašeho předchozího výběru s láhví vína v restauraci penzionu cca 50 m
  • 1x večeře formou teplého bufetu nebo servírovaného menu v restauraci penzionu
  • volný vstup do krytého bazénu s whirlpool, parní kabinou, toboganem, masážními lavicemi a dalšími atrakcemi v RelaxCentru Sepetná (cca 1 km od penzionu)
  • 1 hodina v privátním wellness s whirlpool, infra kabinou s odpočívárnou s kouzelným výhledem na okolní hory v penzionu
  • exotický rituál pro každého z Vás v RelaxCentru Sepetná (Pure Fiji unikátní exotický rituál, čokoládová olejová masáž nebo tichomořský rituál teplými měšci s kosmetikou Pure Fiji)
  • voňavá káva či čaj s dezertem v restauraci penzionu Sluníčko
  • Cena balíčku nezahrnujte ubytovací poplatek obecnímu úřadu 12 Kč / noc pro osoby od 18 do 70 let. Tento poplatek se hradí při vyúčtování pobytu na recepci.

Zvolte termín:

Malé apartmá  22

Malé apartmá

Útulné apartmá chaty Měsíček se skládá z ložnice (2 pevná lůžka), vlastního sociálního zařízení a obývacího pokoje (možnost až 2 přistýlek). Dominantou celého apartmá jsou velká okna, jimiž prochází dovnitř dostatek denního světla. Interiér tvoří dřevo s decentními prvky Jurovičova stylu. Před vchodem do apartmá se nachází terasa s venkovním posezením a výhledem. Součástím výbavy je LCD TV, minibar, trezor, fén a připojení k internetu. Parkování je možné přímo u chaty.


Vyberte:
počet pokojů
cena od
7540 Kč

V daném termínu vám nabízíme výhodný balíček ubytování, proč to nevyzkoušet?

loading