Zvýhodněný 2denní pobyt (4.-5.8.)

Zvýhodněný 2denní pobyt (4.-5.8.)

V termínu 4.-5. srpna jsme pro vás připravili zvýhodněný 2denní pobyt v bungalovech Sepetná. Vyrazte na Lysou horu či Smrk, užijte si víkend v bazénu (v ceně krytý bazén i koupaliště). Cena balíčku zahrnuje také bohatou polopenzi a kredit (či slevu) 500 Kč na sportovní a relaxační služby. Zahrajte si s přáteli bowling nebo badminton, případně si dopřejte některou z našich masáží se slevou.


  • ubytování v bungalovech u hotelu Sepetná (4 pevná lůžka + 1-2 přistýlky)
  • v ceně ubytování také parkování, wifi připojení k internetu, úschovna kol, možnost využít venkovní dětské hřiště a dětskou hernu
  • snídaně formou švédských stolů včetně teplých a studených nápojů
  • večeře formou teplého bufetu + 1x rozlévaný nealko nápoj 0,3 l, malé pivo nebo 0,2 l rozlévaného vína
  • volný vstup do krytého bazénu v RelaxCentru Sepetná
  • volný vstup na letní koupaliště Sluníčko (cca 1 km od bungalovů)
  • kredit (sleva) 500 Kč/bungalov na sportovní a relaxační služby RC Sepetná (masáže, elektrokola, segway, badminton, bowling atp.)
  • cena nezahrnuje ubytovací poplatek obci (12 Kč/noc/osoba 18-70 let)

Zvolte termín:

Bungalov pro 4 osoby  24

Bungalov pro 4 osoby
Bungalov pro 4 osobyBungalov pro 4 osobyBungalov pro 4 osobyBungalov pro 4 osobyBungalov pro 4 osobyBungalov pro 4 osobyBungalov pro 4 osobyBungalov pro 4 osobyBungalov pro 4 osobyBungalov pro 4 osobyBungalov pro 4 osobyBungalov pro 4 osobyBungalov pro 4 osobyBungalov pro 4 osobyBungalov pro 4 osoby
Bungalovy se nachází cca 80 m nad hotelem Sepetná. Nabízí komfortní ubytování ve stylové dřevěné chatičce s výhledem na okolní beskdské vrcholy. Bungalov disponuje předsíňkou, vlastním sociálním zařízením, 2 ložnicemi se 2 pevnými lůžky a prostorným obývacím pokojem s LCD TV, minibarem, telefonem a připojením k internetu. Bungalovy jsou v provozu po celoročně, až k chatičce je možné dojet autem.
Vyberte:
počet pokojů
cena od
3780 Kč

V daném termínu vám nabízíme výhodný balíček ubytování, proč to nevyzkoušet?

loading