Mikuláš v Beskydech (8.-9.12.)

Mikuláš v Beskydech (8.-9.12.)

Přijeďte s dětmi v termínu 8.-9.12. do Beskyd a užijte si víkend na horách. Děti určitě potěšíte tím, že se v sobotu i v neděli mohou do sytosti vyřádit v bazénu s 90metrovým toboganem. V sobotu před večeří se na Sepetné objeví Mikuláš, čert a anděl s nadílkou. Některé děti si odnesou sladkosti nebo ovoce a jiné zase brambory a uhlí. Každý dle zásluh :-)

Cena pobytu zahrnuje:


  • ubytování na 1 noc v bungalovu standard u hotelu Sepetná (4 pevná lůžka + 1-2 přistýlky)
  • check-in: od 14:00; check-out: do 12:00 bez příplatku (standardně do 10:00)
  • v ceně ubytování také parkování, wifi, dětský koutek
  • snídani formou švédských stolů včetně teplých a studených nápojů
  • večeři formou teplého bufetu nebo servírovaného menu (dle aktuální nabídky)
  • volný vstup do krytého bazénu v RelaxCentru Sepetná (i v den odjezdu)
  • mikulášská nadílka pro děti
  • cena nezahrnuje ubytovací poplatek obci (12 Kč/osoba 18-70 let)

Zvolte termín:

Bungalov pro 4 osoby  24

Bungalov pro 4 osoby
Bungalov pro 4 osobyBungalov pro 4 osobyBungalov pro 4 osobyBungalov pro 4 osobyBungalov pro 4 osobyBungalov pro 4 osobyBungalov pro 4 osoby
Bungalovy se nachází cca 80 m nad hotelem Sepetná. Nabízí komfortní ubytování ve stylové dřevěné chatičce s výhledem na okolní beskdské vrcholy. Bungalov disponuje předsíňkou, vlastním sociálním zařízením, 2 ložnicemi se 2 pevnými lůžky a prostorným obývacím pokojem s LCD TV, minibarem, telefonem a připojením k internetu. Bungalovy jsou v provozu po celoročně, až k chatičce je možné dojet autem.
Vyberte:
počet pokojů
cena od
3240 Kč

V daném termínu vám nabízíme výhodný balíček ubytování, proč to nevyzkoušet?

Můžete využít ubytování v:

Hotel Sepetná

Hotel Sepetná

Ideální poloha pod Lysou horou v Beskydech. Oblíbený horský hotel nabízí ubytování ve 46 pokojích a apartmá kategorie 3* superior nebo 4*. V ceně ubytování snídaně formou rautu, volný vstup do bazénu, parkování, wi-fi připojení k internetu, dětský koutek a hřiště, úschovna kol/lyží. Stylová restaurace s letní terasou, polopenze nebo výběr z jídelního lístku. Hotel nabízí prostory pro kongresy, firemní i soukromé akce až pro 220 osob.

vybratcena od    1590 Kč

Bungalovy Sepetná

Bungalovy Sepetná

Prostorné bungalovy nabízí ubytování v soukromí a nádherné výhledy na okolní beskydské vrcholy. 8 bungalovů pro 4-6 osob, 2 bungalovy Lux s vířivou vanou. Ideální pro rodiny s dětmi nebo skupinky přátel. Vhodné také pro hosty s domácími mazlíčky. Výhodou ubytování v bungalovech je zázemí hotelu Sepetná. V ceně ubytování snídaně formou rautu, volný vstup do bazénu, parkování, wi-fi připojení k internetu, dětský koutek, dětské hřiště.

vybratcena od    2190 Kč

loading